Zábava

Každá akce může být zábavná. I to nejnáročnější školení je dobré doplnit o nějaký program, kde se hosté odreagují a pobaví. 

Celodení programy

Odměňte své zaměstnance nebo obchodní partnery a jejich rodiny neformálním dnem plným zábavy a odpočinku. Takový benefit nenabízí každý a tak si Vás jistě lépe zapamatují. Celodenní programy zajistíme i s cateringovými a ubytovacími službami.

Večerní program v interiéru

K večernímu posezení si můžete vybrat ze škály programových vstupů, opět tematicky zaměřených. Scénky, přestřelky, taneční vystoupení, módní přehlídky i s oblíbenou přehlídkou stylového prádla, živá hudba i DJ, také zábavné soutěže, kasino, ochutnávka nápojů a mnoho dalšího.

Ohňostroje

Pyrotechnické efekty a ohňostrojné práce patří k chloubě naší nabídky. Dokonalé ohňostroje na jakoukoliv hudbu, výbuchy, exploze, ale i tanečnice s ohněm, nebo interiérové ohňové efekty a vystoupení jsou exklusivním doplňkem jakékoliv akce.

Kontaktní formulář

Neváhejte nám napsat

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám Vaše dotazy zodpovíme.
+420 607 742 516, firemky@sikland.cz

nebo

Pokud byste chtěli, můžete nás také kontaktovat přímo e‑mailem nebo telefonicky.