catering

Veškerý catering připravujeme přímo v areálu z čerstvých surovin, a to vždy přímo pro Vaši akci. V naší nabídce najdete tradiční pokrmy i moderní gastronomii. Zajistíme i pokrmy vhodné pro některé diety, či stravovací styly, např. veganství. Navrhneme Vám vhodnou kombinaci jídel i jejich množství. Servis přizpůsobíme různým typům akce, ať už jde o luxusní raut na gala večeru nebo svačinu v terénu.  

Rauty

Stoly plné dobrot, kde si každý vybere dle své chuti, jsou neoblíbenější formou stravování. V nabídce najdete široký výběr pokrmů, ze kterých vytvoříme nejlepší kombinaci pro vaši akci. 

Menu

Klasické stravování formou menu servírovaného na stůl, je vhodné na rychlé obědy v průběhu školení či konference. Nabídneme Vám jednoduchá s polévkou a hlavním chodem až po vícechodová menu. Je možná i kombinace, kdy například předkrm a dezert je servírován rautem. 

Menu může být pro celou skupinu stejné, nebo si předem vyberete několik variant, které se budou servírovat. Předem je nutné dohodnout i variace pro osoby s intolerancemi, vegetariány a podobně. 

Coffee breaky

Rychlé občerstvení v průběhu konference, které dodá energii a uvolní atmosféru.
Různé druhy kávy, speciální čaje, nealkoholické nápoje, případně i energetické nápoje.
V nabídce občerstvení si můžete vybrat z chlebíčků, minibagetek, slaného pečiva a sladkého občerstvení – koláčky, minidezerty, nechybí ovoce, zelenina, čokoláda nebo lehká a energetická fitness strava.

Coffee breaky vám připravíme do konferenčních místností, do foyer, s obsluhou i bez obsluhy, Přesně tak, jako si budete přát.

Grilování, rožnění, uzení

Voňavé sele nebo kýta na rožni, čerstvě vytažený kus masa z udírny, to je ta pravá zážitková gastronomie. Naši zkušení kuchaři Vám rádi takový zážitek připraví a nemusí to být tradiční vepřové, ale i hovězí, drůbež, ryby. Na grilu se pak objeví i zelenina, mořské plody i pořádné burgery. 

Nápoje

Nápojové stoly, široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů.

Kontaktní formulář

Neváhejte nám napsat

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám Vaše dotazy zodpovíme.
+420 607 742 516, firemky@sikland.cz

nebo

Pokud byste chtěli, můžete nás také kontaktovat přímo e‑mailem nebo telefonicky.