Svatby

Svatba v Šiklově mlýně

Šiklův mlýn je nádherné místo pro svatbu v čisté přírodě, kde se budete moci naprosto nerušeně bavit. Na svatební party protančíte boty a skončíte až ráno, protože zde rozhodně nebudete nikoho rušit. A obřad? Nebudete se moci rozhodnout, které si místo si vybrat. Krásně zelená louka, orámovaná borovicemi, nabídne možnost jakékoliv stylizace obřadu, romantickou „boho“ svatbu, Vám vystrojíme v údolí u říčky, kde kulisou mohou být indiánská týpí. Pro zimní svatbu pak máme krásný sál s pódiem. Ale možností zde najdete mnohem více. Bude jen na Vás, zda si přípravy budete řešit ve své režii, nebo využijete našich zkušených koordinátorek a část, nebo všechny přípravy necháte na nich.

Aby Váš den byl takový, o jakém sníte, je důležité vše dobře naplánovat. Proto se pojďme sejít. Vezmeme Vás na všechna místa, která můžete využít a probereme Vaše představy, ke kterým přidáme naše zkušenosti. Sami se pak rozhodnete jak a s čím Vám můžeme pomoci. Budeme Vám k dispozici ať už si budete chtít vše plánovat sami a bude Vám chybět jen maličkost či rada, stejně tak jako když se na nás spolehnete s kompletní přípravou.

Svatební obřad

Prostor pro svatební obřad vám nabídneme na několika oblíbených místech. Při prohlídce areálu si klidně sami můžete vybrat jiný kout, který Vás okouzlí. Pro všechna místa, máme k dispozici vybavení, svatebních bran, oddávacích stolů, posezení, různé typy dekorací a také technického vybavení, ozvučení. A také možnost zastínění stanem.

Místa na výběr

Vybrat si místo, kde si řeknete ANO není vůbec těžké, musí být kouzelné a musí se Vám to jednoduše líbit. Nicméně je také důležité, aby to splňovalo i nějaké další požadavky. Například, aby se tam dalo zajet autem, dovézt oddávajícího i babičku, také dekorace, posezení atd, ale to zas víme my, takže je potřeba si jen vybrat.

Výzdoba obřadu

Téma svatby a tomu odpovídající výzdoba, je velmi důležitá, aby se na svatbě cítili všichni příjemně. Ať už máte vlastní dokonalou představu, nebo se necháte inspirovat konkrétním místem či našimi tipy, postaráme se, aby vše bylo dokonalé. Disponujeme mnoha dekoračními prvky, které si můžete vypůjčit a sami si dozdobit, můžete si dovézt vše vlastní a nebo si ujasníme představu a my se již o vše postaráme a to včetně úklidu, aby jste si mohli v klidu vychutnat i první novomanželský den.

Svatební hostina

Místa na výběr
Výzdoba hostiny

Výzdoba prostor pro hostinu se odvíjí od konkrétního prostoru. Rozložení stolů a židlí Vám připravíme tak, aby to nejlépe vyhovovalo požadavkům i místu samotnému. A i zde platí, že si výzdobu můžete připravit kompletně sami vč. vlastních dovezených dekorací, můžete využít naše dekorace nebo počítat s naší pomocí ať už je jen částečná nebo kompletně na klíč a to vč. úklidu. Pro představu náročnosti, jsme Vám připravili 4 základní balíčky výzdoby a případně dalších služeb.

Svatební menu

Dobré jídlo a pití na svatbě je klíčem ke spokojenosti všech. V tomto ohledu máte naprosto volnou ruku ve volbě řešení. Samozřejmě Vám nabídneme naši kuchyni s nabídkou svatebního menu, dokonalých rautů, sladkého občerstvení ale třeba i grilováním, zabíjačkou či udírnou přímo na místě. Sami si ale můžete pozvat jinou, vybranou cateringovou společnost, které zpřístupníme přípravnu. Samozřejmostí je i řešení kombinované, kdy si vybere některé služby od nás a sami si dodáte například sladkosti a vybraný alkohol. V tomto ohledu jsme velmi flexibilní a důležitou výhodou je, že disponujeme dostatečným množstvím talířů, táců, skleniček, příborů a všeho dalšího pro kvalitní servis jídla.

Ubytování

Areál Šiklova mlýna disponuje dvěma hotelovými budovami s kapacitou 51 a 32 pokojů a celkem 193 lůžek vč. přistýlek, ve kterých můžete nabídnout ubytování svým hostům. Novomanžele jistě ocení novomanželské apartmá, ale i další prostor, kde se v klidu bude moci odděleně a pohodlně připravovat nevěsta i ženich. Pro méně náročné hosty, jsou k dispozici chatky či mobilní domy a případně i možnosti kempování. Naše nabídka ubytování je pro Vaši představu shrnuta ve několika balíčcích a samozřejmě ji přizpůsobíme konkrétním potřebám.

Doplňkové služby

Aby svatba byla dokonalou, je tady ještě několik dalších služeb, které Vám můžeme nabídnout. Už při naší první schůzce nám společnost bude dělat „Svatební průvodce „. Je to taková chytrá složka, se vším, co se nám může hodit, místem na zápisky, poznámky atd. Díky průvodci si ujasníme představu o svatbě. Budeme podle něho postupovat a vše co je zajištěné si poznačíme. Průvodce dostane i nevěsta, on je totiž dobrý nejen k tomu, že my budeme vědět o co se postarat, ale hlavně nevěsta, bude vědět, co je zajištěno a nebude muset přemýšlet, jestli už je objednaný dort, či jaké nakonec budou ubrousky na stolech.

Ostatní

Je toho opravdu mnoho, co na své svatbě můžete chtít. Z naší další nabídky vybíráme například focení na koních, jízdu kočárem, vytipování různých fotomíst a odvezení na ně (pro úsporu času). Přípravu výslužkových balíčků, zajištění svatebního dortu, uskladnění svatebních darů, hostesky na koordinaci hostů, ověření termínu na matrice a předání kontaktu a další úkony. Je dobré si promyslet, co opravdu chceme, co chceme aby dělali naši blízcí a o co se má postarat externí dodavatel. V tento vzácný den, je důležité, aby vše fungovalo tak jak má a všichni se spokojeně bavili a nemuseli myslet na mnoho povinností. A den po svatbě si chcete dát snídani a už řešit jen odjezd na líbánky, nikoliv úklid a odvoz dekorací.

Kontaktní formulář

Neváhejte nám napsat

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám Vaše dotazy zodpovíme.

nebo

Pokud byste chtěli, můžete nás také kontaktovat přímo e‑mailem svatby@sikland.cz nebo telefonicky +420 607 742 516.