Recenze

Jak naši hosté hodnotí akce u nás.

Jan Hurych

PEPSICO ČR spol s r. o.

Za společnost PEPSICO ČR s r.o., chci poděkovat paní Plecové a celému týmu organizátorů za skvěle připravený a hlavně uspořádaný teambuilding pro naší společnost. Hlavně velké díky za zajištění akce tzn. „na klíč“ od A do Z a to i přes naše četné změny a specifické požadavky.

Jakub Šejvl

T-Mobile Czech Republic a.s.

Z Šiklandu jsme odjížděli maximálně spokojeni a všichni do jednoho plni nových a nevšedních zážitků. Naše očekávání od akce byla bez výjimky naplněna, velice jsme ocenili především proaktivní přístup a profesionalitu, s jakou k nám bylo přistupováno nejen během příprav na akci, ale i v průběhu samotné realizace firemního teambuildingu.

Ivana Šlesingerová

Maternia, spol. s r.o.

Odezva na víkend byla více než pozitivní. Všem se to moc líbilo, měli jste to propracované, nic pro Vás a Vaše kolegy nebylo problém. Jídlo výborné.

Mgr. Lenka Kubíková

Medac, spol. s r.o.

Nezapomenutelné zážitky, spousta zábavy, výborného jídla a skvělá organizace – firemní akce se třemi stovkami účastníků se vydařila na jedničku a rádi bychom tímto celému týmu Šiklandu poděkovali. Velmi si ceníme bezchybné spolupráce, vstřícnosti, pohotovosti a profesionality před i po celou dobu konání akce.

Jan Žáček

Xertec, a.s.

V areálu Šikland pořádali setkání s našimi obchodními partnery. Mimo odborné části setkání byl pracovníky areálu připraven westernový zábavný program, který všechny účastníky nejen pobavil, ale i poučil. Stejně tak i veškeré ubytovací a stravovací služby byly na vysoké úrovni. Areálu Šikland děkujeme a doporučujeme jej.

Iveta

ReproMedica, spol. s r.o.

Celá akcia mala neskutočne pozitívny ohlas a všetci ju zhodnotili jako najlepšiu firemnú akciu akej sa kedy zúčastnili a už teraz plánujú ďalšiu. Preto sa Vám aj ja chcem veľmi pekne poďakovať v mene svojom aj v mene všetkých zamestnancov REPROMEDICA za krásny víkend a nezabudnuteľné zážitky, ktoré sme si od Vás odniesli.

Kateřina Tillingerová

NAVISYS, spol. s r.o.

Děkuji Vám za organizaci opravdu nezapomenutelné firemní akce v Šiklandu! Chtěla bych pochválit velmi milý personál, čisté a hezky nachystané pokoje, kuchaře za skvěle připravená jídla, kterých jsme neochutnali málo, za výborný servis od rána do večera a za precizní organizaci veškerých westernových a teambuildingových aktivit. Zároveň bych chtěla ocenit velmi vstřícný přístup vedení k našim individuálním požadavkům! Ještě jednou děkujeme, rádi se k Vám budeme vracet.

Aktuální nabídky akcí

Akce na různá témata podporují kreativitu a uvolňují zábavu. Můžete si zahrát na koho chcete a věřte, že i Váš vždy nepříjemný obchodní partner v kostýmu desperáta ožije a dobře se pobaví a především si akci zapamatuje, tedy i Vaši firmu.

Kontaktní formulář

Neváhejte nám napsat

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám Vaše dotazy zodpovíme.

nebo

Pokud byste chtěli, můžete nás také kontaktovat přímo e‑mailem nebo telefonicky.