teambuilding

Akce na různá témata podporují kreativitu a uvolňují zábavu. Můžete si zahrát na koho chcete a věřte, že i Váš vždy nepříjemný obchodní partner v kostýmu desperáta ožije a dobře se pobaví a především si akci zapamatuje, tedy i Vaši firmu.

Zažijete teambuildingové aktivity dle tématu akce a se stylovým průvodcem. Tematické aktivity prověří obratnost, logické myšlení, týmového ducha, postřeh i smysl pro humor a nabízeny jsou ve variantách do každého počasí.

Jak to probíhá?

Osvědčený průběh akce začne vždy rozdělením hostů do týmů – band, ke každé přidělíme zkušeného průvodce, který zajistí správný pohyb skupinky po areálu, tempo akce i zastávku na občerstvení. 
Každý tým pak postupně absolvuje vybrané aktivity, kde je hodnocen. 

Soutěžní disciplíny

Pro různé typy akcí máme v nabídce různé disciplíny. Od tradičních kovbojských dovedností, přes logické, vědomostní i zábavné, až po adrenalinové nebo sportovní. 

Navrhneme vám je i podle tématu akce, skladby vašich hostů i cíle, který máte.

Workshopy

Naučit se něco nového, něco si vyrobit a to buď jako jednotlivci nebo v teamu.
Zajímavá je jistě výroba lapačů snů, který si odnesete domů nebo týmová spolupráce při stavbě a následné hře minigolfu.
V nabídce máme také kuchařské workshopy a oblíbenou zabíjačku.

Témata akcí

Kovbojové, western, indiáni

Rýžování zlata, jízda na elektrickém býku, lukostřelba, výuka práce s bičem a lasem, hod nožem a tomahavkem, a samozřejmě nesmí chybět náš legendární bar u Hrobníka.

Mafie, mafiáni, hazard, prohibice

Hod hvězdicí na cíl, střelba na mafiána, casino, vyřešení detektivního příběhu, výuka charlestonu. Kterému gangu se jako prvnímu podaří otevřít trezor s odměnou?

Mexico a mexická kuchyně

Loupání kukuřice, výroba mexických placek, degustace tequily, ochutnávka chilli papriček…
Čeká vás výtečná mexická kuchyně a tematická mexická párty!

Moto, army a adrenalin

Jízdy bojovým vozidlem pěchoty, čtyřkolky, bugginy, jeepy, segway, vzlety vrtulníkem, hledání min minohledačkou, střelba na cíl a spousta dalších zajímavých aktivit.

Sportovní a Olympijské hry

Nohejbal, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, střelba, závody, štafeta, hod oštěpem, střelba ze vzduchovky, plavba ve člunu, discgolf, hod koulí, skok do dálky a jiné sportovní aktivity.

Umíme dělat témata na přání

Retro – zpátky do minulosti, Halloween,
Den na venkově, Cosplay….
Vymyslíme originální teambuildingové téma na které vaši klienti, nebo zaměstnanci nezapomenou.

Fotogalerie

Akční nabídky akcí

Zvýhodněné nabídky akcí Vám pomohou s inspirací na Vaši akcí i s úsporou v rozpočtu. Zvýhodněné ubytování nabízíme často, tak se podívejte, zda pravě nyní není k dispozici právě tato služba. 

Kontaktní formulář

Neváhejte nám napsat

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře. Rádi vám Vaše dotazy zodpovíme.
+420 607 742 516, firemky@sikland.cz

nebo

Pokud byste chtěli, můžete nás také kontaktovat přímo e‑mailem nebo telefonicky.